Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz zetor2000 #134199 üzenetére

    Ja, ezekkel a megoldásokkal én is pro vagyok, de éppen kocsmából jöttem és most volt az a szint, hogy a bejáratig már nem volt igényem üzemanyagra (volt bennem már eredeti finn sör meg Martinis eszpresszós koktél fröccsel :-D). Amit lehet a Blahán vettem volna meg a Relayben vagy most minek is hívják. Nyugatinál sem rossz a kis kínai mindenes, ami éppen vietnámi, de annak is mindegy :DD

    Puskás mellett a bódésok legalább rendes üzletemberek, hazafelé is nyitva volt minden, lapátolták ki az üzemanyagot. OMV kút meg bezárva, hát hülyék ezek teljesen és maguk ellenségei? Pár 100 doboz/üveg bármit csak hazafelé 1 óra alatt el lehetett volna osztogatni. Mikor a poharakat leadtam akkor mondja a bemondónéni, hogy koncert vége után nem mérhetnek ki semmit. Ez is milyen már.

    Ez a kapus dolog durva ja, hogy elsőnél 150 ember és éppen csak nem halad, jönnek minden irányból 30 méterre már csak 5en vannak előtted, 35 méterig meg el sem látnak és csak mész, sehol senki. Végére azért elég jól teleraktuk a stadiont.

Új hozzászólás Aktív témák