Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz eattila #131957 üzenetére

    Idehaza max. az indokolás működik. Eddig Nokia töltőd-e van-e, hagymacsípős mehet-e bele, most meg már lassan a bazmeg helyett is "háborúk és az elhibázott szankciók miatt" lesz a kötőszó. Ez ilyen sokszor elmondós joker töltelékanyag....

    Néha haveromnak beugatok valamit (teljesen reménytelen eset), vagy felbaszom az agyam a híradón aztán kb. itt tartok.

    Inkább vasárnap asszonnyal megnéztünk egy magyar limonádé filmet, az jó volt, és Dürer kert sztorija [link] szintúgy, utána énmég a Romokból sorozatot: [link] aztán írtam már, hogy júniustól újra műsoron lesz a Budapest Underground [link] azt bekedvenceltem már egy ideje.

    ATV-s hazahúzókat lesek még és akkor is szidom a MÁVot, ha éppen nem érint :-D

    Közben pinyómban fűtést szerelnének, ezért 2 hónapra béreltem egy raktárat, most oda kiszórok több elfekvő dolgot, hogy legyen idebent helyünk és tudjak tetriszezni, aztán szelektálás, válogatás, elektronikai hulladék, Vaterajófogás... Majd jöhet vissza, aminek remélem lesz helye.

    Lakásba szereztem méretre két polcot, másodikért is most lehetne menni, de nem tudom berakni a kocsiba, havertól tarháltam autót de az meg eltörte az ablaktörlőjét és ilyen időben lehet nem árt, ha van. Pár hasonló megoldhatatlan logisztikai probléma azért összefutott, azon kívül, hogy továbbra is szeretem magam szopatni.

    Napokon belül kiderül mi mennyire tetőzik az árvíz és lehet még a másik irodánkba is át kell menni homokzsákot pakolni.

    Ma mini fotós mászkálós kerület kerülő aztán eddig látok ki a fejemből.

  • -NoVa-

    addikt

    válasz eattila #131957 üzenetére

    "Amúgy mi működik itthon jól?"
    Psszt! Ha bármiről megsejtik, hogy működik, annak annyi. Ami figyelmet kap, ellopják vagy eltapossák.

Új hozzászólás Aktív témák