Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz zetor2000 #126942 üzenetére

    Valami kiszúrta. Lelkes állatok gyakran szétcsapnak üveget a bringaúton, amiután én megpróbálom lábbal lerugdosni a nagyját a murvába oldalra, de mindig marad valami pici, ami ki tudja szúrni a gumit. Ha egyszer meglátom, hogy melyik hülyegyerek csinálja, akkor letöröm a derekát és feltörlöm az arcával az üvegszilánkokat. Az elvileg felszedi jól...

    A tréler jó ötlet, de nem annyira legális. A köteles vontatás legális, de nem annyira jó ötlet. Most akkor nem leszek jófiú, pedig egyébként a jogkövető magatartás apostola szoktam lenni.

    A 2 spanifer pénzért jobb, mint egy kanyarban leeső Audi A3 :U

    Le van fagyva az út itt-ott, próbáltam a selymesen csillogó részeken megfékezni az XC90-est és blokkolt azonnal rajta. Hó is jön majd remélem, meg erős szél. Úgy lenne az igazi.

    Majd ésszel megyek. A kocsin minőségi és friss téligumi van, bár nem szegecses. És nehéz, mint a sár. Ami addig jó, ameddig meg nem csúszik. Ha már megcsúszott, akkor annyira nem jó. Szerencsére ismerem a dörgést, így sejtem, hogy miként lehet bekúrni a kocsit az árokba. Tehát csak el kell kerülni, hogy ez megtörténjen :Y :C

    Most vettem pár karácsonyi sört, meg dzsint és tonikot. A többit majd megkomponálom.

Új hozzászólás Aktív témák