Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz hobizoli #110988 üzenetére

    Tudom.
    Csak aztán az a baj, hogy végül nem lesz aki megcsinálja.
    Mert lassan ott tartunk, hogy már nincs aki jól dolgozik.

    Szomszédban beszart a régi kazán (olyan mint a mienk, ikerház, a gépészet is azonos). Emberünk egy nagy ingatlankezelő és építőcég aligazgatója, benne van a szakmában, nem csóró, mert vmi jaguár suv-al jön, és a többi családtagnak is hasonló vasai vannak, de nagyon rendes fickó egyébként, remélem sokáig szomszédom marad :)
    Szóval kazán bekrapált, ez mér sima gázkazán, most kéne akkor cserélni kondenzációsra. Kéménybélés, fiszfasz, kapott ajánlatot cca 2Megaforintra. Mondtam neki, hogy ejha, ez mán döfi.
    Aszonta ő is kevesebbre gondolt, de tételesen felsorolva oké a dolog és generálkivitelezőben megbízik, aki leszervezi a víz-gázszerelőt, kéményseprőt, kihozza, mindent csinál cakkpakk. Neki megér ennyit, hogy tudja, hogy jó kezekben van és nem kell lejönni Bp-ről intézkedni.

    És ebből a kazán vmi 250ezer, tehát nem lehet azt mondani, hogy vmi hiperdrága kisérleti szart rásóztak. Viszont örül, hogy van rá ember.

    Én meg legutóbb egy szelepcseréhez akit hívtam, azt ki sem jött, hetekig csak igérgetett, pedig mindent megvettem előre.
    Végül local fb csoportban úgy kerestem embert, hogy csak olyan ajánlatokat várok, aki még egyszer kihívná a szakit legközelebb is, és konrét szakik és családtagjaik ne is jelentkezzenek. Mert az a halálom, hogy keresnék vízszerelőt aztán 5db C vágány bejelentkezik Érdről meg Ercsiből... :U

Új hozzászólás Aktív témák