Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Phülöp #85149 üzenetére

    Én már régóta, de még csak alsóbb szinten makettkedem. Van egy sok éves mellényem, lassan 10 éve csak munkavédelmes cipőt és bakancsot hordok. Ennél most nem találtam magasszárút és túl merev a talpa, de addig is bőven jó, míg kitalálom mit szeretnék. És jó betéteket lehet venni occsóért.

    Úgy látszik öregszem, héten a Duna melletti szélben már hűvösnek éreztem az időjárást egy szál tréningfelsőben. Mellényért először munkavédelmes boltba néztem be, de egyik sem győzött meg. Jönnek majd a horgász-vadász boltok. Egy katonaiba futtába beugrottam, de ott sem győzött meg a választék. Jól néz ki, 20 késtartó és egyéb használhatatlan keskeny zseb van rajt, mellé legalább kényelmetlen is. Munkavédelmesben meg csak ilyen ripstop-szerű, vagy nem is tudom milyen anyagú mellények voltak, de merev, mint valami gagyi régi sátorponyva. Nekem most a mászkálós dolgaimhoz sok zsebes cucc sem ártana, amibe ezt-azt beledobok hirtelen.

    Szóval vagyunk ezzel így páran, Tumor is valami katonai gatyában jár dolgozóba.

Új hozzászólás Aktív témák