Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Samott #75988 üzenetére

    Welcome to Slovenia. :C

    Nalunk 200 Euros buntit kap a nem helyi ha behajt a falunkba es nem tudja igazolni hova megy es milyen cellal. Azaz a foutrol nem hajthat le csak ha szallasa van vagy igazolhato celja a kornyezo falvakban.

    Nyaron a rendorok ott allnak az ilyen tablak mellett es nem engedik lehajtani a kulfoldi rendszamos autokat. Ha nem rendor akkor polgarorok, es ha szukseges rendort hivnak.

    Mar tobbszor leirtam, hogy barmi aron meg akarjak orizni a lakosok nyugalmat, nyaron az atvonulo turistak durva dugokat okoznak es megprobalnak minden lehetseges menekulo uton roviditeni a hatar fele. A roviditessel pedig bedugitjak a nyugalmas mellekutcakat is.

    Volt akit a volgyben levo arokbol huztunk ki es nem akarta elhinni, hogy nem tud atmenni a hataron levo folyon autoval. Sajat autoval nem is tudtam kihuzni, szolnom kellett szomszednak aki traktorral kihuzta az oreg Opel Kadettet.

    Lathato, hogy mekkora szivas a hatarra vezeto ut, nem nagyon halad a sor.
    [link]
    Ez Julius kozepe volt, pedig iden igazan nem is volt durva a turizmus.
    Szerintem tervezze be, hogy ejfelkor erjen a hatarra, akkor nincs olyan sor mint nap kozben.

    Meg szerencse, hogy siman ki tudjuk oket kerulni, mert helyieknek nem tilos az ilyen tiltott utszakaszra a behajtas.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák