Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Gabibácsi #75153 üzenetére

    Én sem láttam zsiráfot, szóval zsiráf nem létezik. Ja, de láttam, de lehet nem az volt :W

    Nem is érdemes írni, hogy a váci úti rabszolgasor már termeli a statisztikát, mert úgyis lehülyéz és nem is akarja érteni. Ráadásul nekem egy csomó 60+ éves ismerős is itt ugrál, aztán max. megint ott kötünk ki, hogy engem személyes Orbán Viktor pénzel vastagon, hogy hülye legyek, mert kb. eddig látnak :U

    Ésnem következetesek, egyik pár hónapja még magyarázta, hogy nem fél már semmitől, nem kell itt a pánik és ugrálás, de adjanak ingyen védőeszközt, de ne a mi adónkból és Neki orvos se ugráljon vagy magyarázza meg mit kellene tennie, mert túlélt Ő már sok mindent. Most meg valami lábfájás miatt sír időpontért az egyik kórházban és veri az asztalt, hogy szar a nem létező ellátás és jogai vannak :W

    Max. mindig ott kötenek ki, hogy lopnak, de sosem értettem ez miképpen jön a vírus terjedéséhez. Páran igazán beszophatnának első kézből, aki értelmesen ír róla, vagy foglalkozik a témával azt nem is reklámozom, hogy a sok hülye ne találjon oda fröcsögni.

    Pld. Akut szakasz most valami kisfilmeket is csinál, arra kíváncsi leszek.

    Mondjuk itt már van minden is, de nem csak Facén támad, de lehet megkeresem az unikornist:

    https://akutszakaszpro.com/

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák