Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    Délután bekopogott haver, hogy igyunk valami sört és fotózkodjunk a környéken, vagy dumáljunk a parton vagy menjünk valamerre bicajjal és ott halmozzuk egymásra ezeket az opciókat, bedob zsákba valami minimál fotós cuccok és pár sört. Mire észbe kaptam, már úton is volt.

    Szomszédtól gyorsan tarháltam egy bicajt. Állítása szerint akkor fújta fel utoljára a kerekét, mikor kb. ide kiköltöztek. Az lehetett pár éve, azóta nem is használták, talán az utca elejére lejutok vele, de vissza már nem :DD Szép kilátások. Nyerget beállítottuk, mire szóltam volna, hogy van rendes kenőanyagom arra egy adag gépzsírt odavágott a fogaskoszorúra... Így legalább meg lehetett mozdítani, mert össze volt állva rendesen.

    Fék minimál, mindene nyöszörög, hajtómű csapágya kotyog, váltani elég reménytelen. Érdekes módon 8as nem volt benne, lejtőn még suhant is. Mármint lefelé, mert visszafelé már inkább toltam :U

    Akadt egy kis kontraszt, meg persze haversrác "minimál cucca", mint egy málhás öszvér:

    Túléltük, nem mentünk messze, végül a teraszon fejtettük meg a világot és ittunk sört :C

Új hozzászólás Aktív témák