Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz qnadam #69267 üzenetére

    Én is néztem a kisbuszt. Meg mindent is. Aztán mikor hétvégi adhoc kerülést szerettem volna kavarni bármerre, akkor naponta kétszer hülyültem bele a MÁVstart oldalába, majd kikötöttünk némi akciós Prágánál ahova 10 vonatjegyet vettem 4-5 szakaszban, mert elsőre nem minden visszautat lehetett kifizetni és a helyjegyek felét kaptam meg. Az kb. véletlenszerű opció, hogy mikortól lehet vásárolni. Szóval majd érdeklődjek. Közben persze változott az ár és a koncepció is. Aztán minden körnél ment a sakkozás, mert van X odafelé jegyem. X-valamennyi helyjegy, Y mennyiségű visszafelé jegy de rugalmas időpontra amihez majd mikor megnyitják a járatot akkor el kell döntenem az időpontot és hozzárendelni a helyjegyet. Legjobb mikor az akciós időszak alatt nem tudod megvásárolni, mert nincs. Ára van, akció van, csak termék nincs.

    Ezek után nem tudom, repülő egyszerűbb :C Ami ilyen kisbusszal Belgrádba mentünk volna oda helyi szerb erő kellett, mert ha ott helyi nyelven intézi akkor olcsóbb és gyorsabb. Rugalmasabbnak is nézett ki, mint a vonat, néhányhoz minimál kaja és egyéb ellátmány is járt.

Új hozzászólás Aktív témák