Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    válasz zetor2000 #56321 üzenetére

    Javarészt a google sz.rságaiból van mostanra nagyon elegem.
    Volt 1+ telóm, ott még csak nyiladozott az utálatom, így mikor az földhöz verte magát, rápróbáltam a Samsungra. Gyors még mindig, csak éppen kezd kellemetlenné válni, hogy ha pl. megnyitom a gmail app-t (havonta félszer), akkor automatikusan bejelentkezik a gmaps és a youtube app is, a kilépés lehetősége meg olyan szinten van elrejtve, hogy már csak az időmennyiség is frusztráló, amit a kereséssel kell töltenem (2 év alatt legalább 3x változott).
    10-es android telepítése óta tud olyat, hogy szövegbeírás esetén véletlenszerűen megnyitja a google kereső app-ot, és ott folytatódik a gépelés. Egy 4-5 sornyi ph! kommenthez ezt 3x is képes eljátszani. Ami a legszebb, hogy a google app használata során is megnyitja a google app-ot, és ott folytatja, persze az előzőleg beírt szöveg így elveszik.
    Az értesítési led mostanra hol működik, hol nem (inkább csak nem), pedig az egy nagyon hasznos találmány.
    A ceruza használatára hamar rászoktam, ahogy elkezdtem használni, de aztán a lekerekített kijelző miatt mostanra le is szoktam róla.

    [ Szerkesztve ]

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Új hozzászólás Aktív témák