Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Gabibácsi #50708 üzenetére

    Nekem tegnap volt autos nap.
    Reggel leadtam a szerelonel az autot, szokasos eves olaj/szurocsere es meg amit talal cserelje ki, keszitse fel muszakira is. Meg is csinalt mindent ahogy kertem - kollegano apja, megbizhato szerelo.

    Delutan erte mentem, mutatja a fia, hogy le is vizsgaztattak. Ugy tunik felreertettuk egymast, de nem bantam a vizsgat. (pedig se meghatalmazas se egyeb nem volt - lehet itt nem is kell ilyesmi a muszkihoz)

    Igy csak a regisztraciot kellett elinteznem (itt egyben fizeted be az eves dolgokat az autora (teljesitmenyado, stb.., elkerik a biztositotol kapott kotvenyt es csak akkor csinaljak meg a papirmunkat, ha az is rendben van), az meg megvolt 3 perc alatt. Nyomtattak egy uj forgalmit, rendben van az auto ismet (marmint meres van rola, hogy fek, kezifek, lampak, katalizator rendesen mukodik).

    Nem tudom mit mokolt az auton, de durvan jobban megy.... Valahogy lentebbrol huz....
    Meg feszesebb a futomu, lehet kicsereltek valami kotyogo cuccot benne (kutyacsont az szokott kelleni 1-2 evente). Nem tudtam vele beszelni, csak lanyanak adtam oda a penzt is.
    Mondjuk fel se nyitottam a motorhaztetot azota.... Minek nyitogatnam, ha minden rendben.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák