Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz blueboi69 #45760 üzenetére

    Tavaly volt szerencsém egy irodaház építésénél gyengeáramú bubusnak lenni. Láttam pár csodát más szakágaknál...

    Az ilyen tervek alapján szerintem egy rendes tervezővel / kivitelezővel le lehet ülni, és meg lehet beszélni, hogy megtervezik és felépítik a házat, de az anyagok egy részét a megrendelő / építtető hozza, vagy mondja meg, hogy mi is legyen az. Azaz, nekem betervezhet járólapot, X forintért, de ha én hozok neki márványlapot, akkor tessék azt letenni, mert nekem építi, azért fizetem, hogy azt építse be, amit szeretnék. Nyilván megmondhatja, ha valami f*szságot próbálok megcsináltatni.
    Ugyanúgy, ahogy az összes elektromos, vizes, gázos, fűtéses, akármis terveket is át lehet és kell beszélni, hogy merre hány kapcsoló, konektor, világítótest, kiállás, üres aljzat, csap, összefolyó, elzáró, kiegyenlítő tartály, szelep....
    Kezdetben lehet olyan ajtó, ami alap zárbetét van, de lehessen cserélni vérprofira is. A jobbakat asztalon 10-20 perc alatt úgyis kinyitják :)

    Van pár ötletem, ha esetleg kellene, megosztom majd :)

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák