Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Piftuka #43555 üzenetére

    hat pedig a legjobb VRM hutes a Asrock B450(M)-Pro4-n van a B450-k kozott, nezd meg mekkora a bordazat ott, es az csak huszonparezerbe kerul
    egy gyari, korben fujos ventis kuler az rafujja a CPU-rol levalo levegot is, es azzal vezeti el arrol a keletkezo hot
    a hatlap panelt nem szoktam berakni es akkor ott ki tud menni a levego, javitva a szellozest

    en tuti azt vettem volna es melle egy karcsibb VGA-t ez helyett inkabb a felszabadulo ammo-bol
    meg ott a PCIEx1 hasznalhato marad akkoris, ha van dVGA a PCIEx16-ban, mert ott az felette van, nem altatta, es ki is van hagyva a helye utana "lent", meg tobb USB is van rajta alapbol hatul, de az reszletkerdes, mert hub-l konnyu osztani
    de kb ~10k-val olcsobbabb, a mATX-s meg ~13-l
    ha nem ITX-s a gep, akkor pont tok felesleges az ITX-s kartya bele, mert a hutese csak a fele a normalnak
    gondolom nem lesz telerakva a lap kartyakkal, en a full size alaplapokat nem is eroltetem regota

    ami kell a juzerek 99%-nak, az a mATX-ba is belemegy, amibol meg nincs USB-s megoldas igy erosen 2020 korul, az nem is letezik nagyjabol

    2011-ben is mar mATX-t vettem a behanyt notebook helyett, es USB-n oldok meg mindent amit csak lehet
    kis helyen elfer, konnyu egyik geprol a masikra atrakni

    csinalgattam egy par gepet az utobbi evekben (nyilvan messze nem annyit, mint pl Jahno), de dVGA-nal tobb zsuga 1-2 gepbe kerult csak
    regebben is max annyi volt, hogy olyan regebbi Core2-s alaplapnal, ami meg nem tudott nativ USB3.0-t * a deszka, akkor abba beleugrott egy olyan PCIEx1-s zsuga az Ebay-rol beszervalva 6-700 forintert, es azzal le volt tudva a tema
    de az nagyon reg volt
    2011-12 ota az is mar altalanosan elerheto a 3.0-s USB is, amivel emberi ido alatt lehet vegezni tobb GB masolassal egy rajabb pendrive-ra
    a ~2011-ben vett A64-II-631-s desktop gepemen is volt 4db USB3.0 mar a tizenparezres mATX-s alaplapon is

    * vagy vmelyikben volt egy PCI-s vagy PCIE-s hangkartya, de nekem meg abbol is USB-s van :DDD

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák