Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #142890 üzenetére

    Hétvégi buliról már írtam, de volt ott azért más körítés is. Megjelent kölcsön gyerek, ezer éve nem láttam így minden adott volt a bajhoz. Anyja már tartott egy fél napos szentbeszédet (vigyázzunk, ott a Duna meg a minden, ne karmoljatok be, blábláblá), de nem tudom minek. Bólogattam, megoldjuk, meg hát mégis csak egyetemista a csaj szóval lehet az itteni nyugger törzsközönségnek is tud olyant mutatni, amitől meglepődünk :C Anyja ettől az indokolástól nyilván nem lett nyugodtabb.

    Kezdésnek kezembe nyomott egy kis palack Mátyás keserűt, ittunk sört, aztán buli közepén valami csávó nagyon nyomult Rá. Én vakarhattam a fejem. Haver azt hitte, hogy a barátja vagy ismeri, mikor meghallotta, hogy nem is ismeri akkor közölte, hogy mindjárt jön. Haver visszajött, csávó eltűnt. Na, kérdezem, hogy hát mi volt? "Á semmi, csak közöltem, hogy ha rá mersz nézni a lányomra, akkor kinyírlak". Haver jó arc meg minden, de megjelenésre el is hinné róla az ember, hogy szükség esetén meggyőző tud lenni :C

    Utána gyerek is eltűnt, de csak felment a fedélzetre csocsózni.

Új hozzászólás Aktív témák