Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    Hőszivattyús hűtés örömeire még várok, mert valamiért nem müxik rendesen (10 percenként 1-2 percig hűt, de így se a kívánt hőfokot nem éri el, se a kompresszornak nem tesz jót az állandó kapcsolgatás).
    Most volt itt harmadszor a gépész nyomkodni a beállításokat, megint várok a csodára, aztán hétvége aztán jön jövőhéten ha most se jó. (bár én már most sejtem hogy nem lesz jó)

    Azt mondja 15 éve dolgozik ezzel a márkával (Nibe) és nem szokott ilyen gond lenni.
    Most rajtam kívül még 1 helyen volt hasonló probléma, és már mindenkivel beszéltek, végül a svéd központból bökték ki, hogy talán az a gond, hogy a user modbus-on rácsatlakozott a vezérlőre. Bár csak readonly-ként, logolni, de mégis bekavart. Kikapcsolták és azóta jó.
    Mondta én vagyok a másik akiről tud, hogy "rákapcsolódtam" és arra tippel hogy nálam is hasonló a gond. Nekem másik verziójú gépem van, én nem modbus-ról kapot adatot, hanem a gyártó weblapján elérhető online api-n keresztül. Érdekes hogy ők adnak hozzáférést és mégis szar, kapcsoljam ki.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák