Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz npera #123584 üzenetére

    mondjuk nem ertem a bevasarlo kozpontoknal sem, hogy egy-egy sorban 2-3-l kevesebb parkolohelyet festenenek fel, hogy azzal szelesebb legyen, akkor mi lenne?
    semmi
    igy meg a vonalak koze akar mindenki beallni

    egymas mellett all 3 mai auto mindegyik kozepen, ahogy kell, es ugy kell kibalettozni magad a masik auto mellett

    3 hete voltam a Premier Outletben es egy siralom ami ott is van
    kajakra mintha Lada 1200-ra meg a p126 kispokra lennenek felfestve a parkolok

    az a vegtelen+2 rokiparkolo meg a halalom az ilyen helyeken
    az egyikben allt egy helyen egyetlen auto, de minden sor eleje ketto rokival kezdodik, de kb tele volt azon kivul minden mas hely
    jeloljenek ki egymas mellett 5-6-t erre vhol az egesz teruleten, abban sem fog allni 2-3 nal tobb egyszerre soha
    minden sorba 2 az pont tok felesleges

    a dunaharasztii Tesco-nal toltak kicsit tul ezt a temat regebben, a fobejarat felol minden sor 3-3 rokiparkoloval kezdett a bevasarlokocsi gyujto-taroloig, de alig lattam azokban is allni vkit, 1-1 helyen
    megnezed kuglimapszon, 4 dupla parkolosor van a front oldalon, azzal ugy osszesen 24(!!) rokiparkolo volt ott
    most komolyan, mi a banatnak annyi?
    aztan egy par ev mulva egy reszet ezeknek megszuntettek, gondolom sokan jeleztek, hogy ertjuk miert van, de ez azert tenyleg tulzas
    ugyanigy megnezed a soroksari Auchan-t is, annak a 3 bejaratanal van osszesen 14 rokiparkolo (4+6+4) es az sincs tele soha, pedig sokkal nagyobb epulet es forgalmu hely is
    a Tesconal az a 24....miiiivaaan?

    nalunk a cegnel van par mozgasserult irodai dolgozo, nekik egyenkent nevre szolo, kiszelesitett parkolohelyuk van a fobejaratnal
    meg van PHEV/BEV-knek 6 (vagy 8?) kulon parkolohely toltovel

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák