Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz eattila #121914 üzenetére

    Ó, hát én gyárban letöröltem az összes filemegosztást, meg 600 DFS linket. Múlt héten csináltunk egy kamu névteret tesztnek, 10 másodperc alatt beleimportáltam az eredeti szerkezetet, célpontok új szerverre mutatnak, teszt, megy, hurrá.

    Na, most töröltük az éleset, jobb gomb, create, errorbazmeg.... Hümmm. Create, warning, errorbazmeg. Pedig mondtam kollégának, hogy csak ennyi a teendő, 2-3 névteret hozzon létre, fél perc a linkek, megosztások, fileszinkron és költözés az jó lesz nekem, vasárnapra kész. Hááát, ahhoz meg kellene csinálni azt a 2-3at, de csak errot dobált.

    Közben "nagy" NASról mennek a költözések, egyik tálcában már a 8. lemez hal meg, most jött levél a felügyelettől, hogy lehet eddig élt az egész NAS, amilyen gyorsan lehet költözzünk le róla. Csak a 3 legfontosabb vasunk meg a fileserver cluster van rajta, amit éppen basztatnék :-D

    De ha már így vagyunk, akkor ezt-azt megnyomkodunk, elköltöztetünk a háttérben, mert mi baj lehet :C

    Persze minden mindennel összefügg, egész jó kis péntek esti reszelgetős klub alakult ki.

Új hozzászólás Aktív témák