Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #121882 üzenetére

    Én megint megkaptam, hogy a droid az szar, mert még a navigáció is lefagyott a telefonomon csak hozzá kellett érni. Ja, megzakkant egy pillanatra, mert akkor ment el a net mikor hívtak, roaming van, közben elfordította a telefont és persze ide-oda még hozzáért az ujja, főleg a fényképezőhöz, hogy minden egyszerre elinduljon.

    Kell 4 másodperc mire fejben megalakul, de ez egy 5 éves, akkori kicsi modell, került 45ezer pénzbe vagy nem is tudom mennyibe. Kicsit már nyűgös és lassú, de miképpen lehet egy aktuális, erős és drága csúcs modellel összehasonlítani? De még mindig itt tartunk, hogy valaki lát egy olcsó Samu fost, vagy valamit és nekiáll magyarázni, hogy a droid az szar. Nem az a szar, a körítés, az adott eszköz meg az ár/érték/árfekvés és tök jó, hogy egy 10x annyiba kerülő komplex, egyben kiadott erős vasat hasonlítanak a legkisebbhez és nem is akarja fejfogni, hogy mondjuk a 100ezer feletti újabb droid sem áll meg 4 másodpercre, kicsit összezavarodva ha sok a folyamat....

    Aztán lekörözheti a "régebbi" 12es alap Alma is, ha még mindig 250ezer az ára, abból 5 évig évente vehetnék napi szintű alap új droidot...

    Lassan nekem meg asszonynak is érik a telefoncsere, de nem tudom mi legyen. Alkalmazások már nem támogatják, de nem tudom besaccolni, hogy a jövőre nézve merrefelé érdemes menni. Ebben azért az IOS erősebb és stabilabb, sokkal tovább támogat 1-2 régebbi vasat az újabb OSel és tervezhetőbb is. Persze ennyi erőből meg bátrabban törhetem össze a droidot, mert 2 évente úgyis újat veszek :-D És persze bajom van a méretével is, mert nem kellene nagy.

Új hozzászólás Aktív témák