Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz Phülöp #112486 üzenetére

    Ja a másik meg, hogy a telek 2év alatt 3x lett drágább. Csak önkori az eladó, hatalmas nagy töketlenkedéssel.
    Találtam nekik vevőt (közösen vennénk meg, utána kettéosztjuk) még decemberben, azóta sem sikerült eljutni semeddig.
    Kerestek egy értékbecslőt aki a kiírt árnál is többet számolt ki, aminek hatására a polgármester mondta, hogy akkor megnézetteti egy igazságügyi szakértővel, mert túl magas az ár. Gondolom félt, hogy nem vesszük meg vagy csak igazságos szeretne lenni (nemfideszes, helyi független polgár). Éééééééés end of story. Ennyi történt 3-4hónap alatt, mégcsak testületi szavazás sem volt az eladásról, és ráadásul azt akarják, hogy árverés legyen, a kikiáltási árhoz kellett egyébként az értékbecslő...
    Legutóbb azt hiszem nyáron vagy 1.5éve jutottunk el odáig hogy árverés lesz, amin egyedül én jelentem meg, tehát nagy tömeg nem volt, viszont nekem nincs pénzem az egész telekre. Mostmár ott tartunk, hogy a telekrész kb 30%-amit vennék, majdnem annyiba kerül mint 3éve az egész telek.
    Szóval lehet ez a másik család aki építkezne ők is hagyják az egészet, vagy én lépek vissza, vagy valami, mert ahogy bedől most a gazdaság, simán lehet, hogy fél-1év múlva felére esik a telekár. :U

Új hozzászólás Aktív témák