Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz hobizoli #110231 üzenetére

    Ehh, tömegköz, ma eltájoltam magam és DJ havernak kellett volna fusizni. Autóval 13 perc, bevált terep. Csak autó nincs. Nézem gyorsan a menetrendet, Googlét, kb. 1 óra az út, ha azt mondja akkor az is lehet. 20:30kor érjek oda a helyre, csak kicsit előbb ott kellene lennem a kipakoláshoz. Elindultam itthonról picivel 7 óra előtt, erre 19:25re oda is értem, mehetett 1 óra malmozás. Na jó, sör volt meg zenész arcokkal végtelen időt el lehet pofázni. Arra meg nem szólhatok be, hogy minden járat egyből jött, első megállóban 5 másodpercet sem vártam és így ment tovább minden.

    És persze jön a túlbonyolítom-e a problémát, ha szilveszteri buliban hagytam 3 darab CRT TV-t és videójátékot, azt valakik összeszedték, TVket ma hozzák oda, játékok benne vannak egy szatyorban és meg kell tippelnem, hogy év végén mennyi amortizáció történt, kell-e tartalék kontroller, megöntözték-e a cuccot sörrel, mik lesznek a cserék, minden benne van-e a szatyorban, mi tűnt, el, estébé. Sebajja, szezont megnyitottam, sörcsapot és hotdogkészítőt kellett tesztelni.

    Sebajja, szezont megnyitottam, de most idén lassabban megy minden.

Új hozzászólás Aktív témák