Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz lappy #17362 üzenetére

    Nekem nem ilyen megoldas szukseges, ugy latszik nem fogalmaztam vilagosan.
    Van nekem hasznos adatom 1 sor, ami bele van vegyulve kb 20 haszontalan sor es oszlop koze'.
    Az iranyitott beillesztes + ures sor atugrasa emiatt nem mukodik nalam...
    Szurni nem tudom, es sorba rendezni sem, mert mint mondottam 20 egyeb adat kozott van ami nekem kell...
    Ha meg menne a szures dolog, akkor van kedve a fenenek 5000 vagy tobb sort masolgatni...
    Az allomany ha jol emlekszem egy XML, es annyit tudtam vele csinalni hogy attekinthetobb legyen, hogy a tablazatot elforditottam, igy az az adat ami nekem kell most egy rogzitett helyen van.Ez 1 szemely adata,
    A kovetkezo szemely adata viszont 23 sorral lejjebb talalhato, ugyanabban az oszlopban.
    A masodik munkalapban ha lenne ra fuggveny, akkor azt tudnam mondani, hogy magyaran minden 23ik cella erteket tegye at a masodik munkalapra, egymas ala.
    De a cella szamhoz nem lehet hozzanyulni, csak az ertekehez.
    Tehat nekem olyan fuggveny kell, ami csak minden 23ik sor erteket teszi at a masodik munkalapra, egyszoval a tobbi 22sorral nem foglalkozik, hanem minden esetben az utolso cella szamahoz (es nem ertekehez !!!) hozzaad 23at, megjeleniti az ott levo adatot, 23 sorral arebb ugrik, beirja a kovetkezo adatot, megint ugrik 23at stb.Lehet hogy ez igy nem ertheto, akkor majd csinalok kepet.

Új hozzászólás Aktív témák