Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz ollie #319 üzenetére

    Nem dob semmi Pithum B-typeot? Hmm... még jó, hogy azért van pár a rendszerben régebbről, meg ha az nem is, akkor A-type biztosan :) Nekem is van két Pithi B-type és két C-type régebbről, nagy részét saját magam szereztem be, de egy C-t asszem vettem anno, mert még 5,5 milla volt. A Harpy nagyon szereti őket :K

    Egyébként meg oké, hogy a CN modulokat LP-ből szedted össze (mindegyik onnan ered ugye, az én XL Boosterem meg EM hardenerem is :K ), de ha közgazdaságilag nézzük, akkor annyi az ára amennyit a piac beáraz, hiszen eladhattad volna ;)

    Egyébként azért lett ennyivel drágább a Pithi B és C, mert drasztikusan csökkentették az esélyét, hogy az 1/10 és 2/10 DED-ek dobjanak bármi hasznosat is. Most, hogy visszajöttem csináltam vagy 6-8-at és egyszer sem dobott semmit... régebben legalább B és C-type small shield transportereket dobott gyakran (ami se nem túl hasznos, se nem túl értékes sajnos), de most semmit. Bár múltkor egy srác lenyomott kettőt, és rögtön dobott neki egy Pithi B-type small SB-t. Hát, ilyen ez a szerencse...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák