Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Elnézést a nap eltolódásért, hivatalosan tegnap történt volna a blog megnyitása, de - cím hiányában - nem hivatalosan, mégis mára kellett napolnom a dolgot.

    Csütörtök van. Egy átlagos este, semmi más. Most valami mégis olyan szokatlan....
    Valahogy nem találom a helyemet. Ma már minden dolgomat megcsináltam, elfogytak a teendők.
    Lássuk csak...
    A szobámban rendet rakni: pipa, a kutyát megfürdetni: pipa, pü-kre válaszolni: pipa, határidőnaplóm mai napra eső részét kitölteni: pipa, napi jó cselekedet: pipa. (--> Teljesen önzetlenül adtam a húgomnak a csokimból!...:D)
    Ez furcsa...
    Általában mindig elvagyok maradva a feladataimmal, hagyom, hogy felhalmozódjanak, mert nem tudom rendesen beosztani az időmet, de most... :F
    Één, aki mindig is arról volt híres, hogy egyszerűen képtelen az "unatkozás" nevezetű dologra, állandóan elfoglalt, úszik a tennivalóban, programokban, ötletekben, egyszóval falja az életet és igyekszik minden percét hasznosan tölteni - az pont ma fogja elkezdeni az unatkozást?? :(((
    Kizárt!!! ;] Az valahogy nem Én lennék... :))

    Talán azért is kezdek épp ma a blogolásba, hogy hasznossá tegyem magamat. Bár már napok óta érlelődik bennem a gondolat, csak eddig valahogy nem tudtam rászánni magamat. Sajnos hajlamos vagyok hihetetlen hamar belehabarodni valamibe és ugyanilyen sebességgel ki is szeretni belőle...vagy legalábbis megunni. :U (Megnyugtatásképp, ez a rossz szokásom kizárólag élettelen dolgokra igaz, emberekre semmiképp! :N)
    Régebben már volt egy blogom, ami kemény 3 bejegyzéssel rendelkezett (bár azok elég tartalmasak voltak), de sajnos "zárolva" lett, vagy hogy kell ezt mondani :U....mert több, mint 2 hétig nem írtam bele és ez egyfajta "szabály" volt... -.-'
    Ha sokáig nem érzékelnek mozgást az oldalon, akkor automatikusan törlik.
    Micsoda hülyeség már ez...:((( Az az ÉN blogom és akkor írok bele, amikor akarok és időm van rá!
    De amúgy nem is bánom már, örülök, hogy rátaláltam a PH-ra. :)

    Visszatérve a blognyitáshoz.... semmi értelmes cím nem jut most az eszembe. :F Bemutatkozást sem írok egyelőre, hanem egyből belecsapok a lecsóba. :D A PH nagy része már amúgy is ismer. De később esetleg írok pár érdekesebb infót magamról, - ha az olvasó közönség is úgy kívánja. Meglátjuk, mik lesznek a visszajelzések.
    Tudom, hogy egy blogírónak (khm...akarom mondani, Bloggerinának, ahogy múltkor hallottam...:DDD) az az érdeke, hogy minél nagyobb legyen a közönsége s érdekelje az olvasótáborát az, amiről ír. Én mégis valahogy annak örülnék jobban, ha csak a közelebbi ismerősök láthatnának bele a legbensőbb gondolataimba. De mivel tudom, hogy erre nincs lehetőség, majd igyekszem szelektálni, hogy mit osztok meg a nagyérdeművel.
    De ez még úgyis messze van....először koncentráljunk csak a jelenre.

    Hát...mit ne mondjak, nem ez életem legpörgősebb estéje...:U
    Wic, hű beszédpartnerem sincs Msn-en, ami bizony ritkaság számban megy, de tényleg! :DDD Persze, nem csak azért hiányzik, hogy szórakoztasson, de mellette valahogy soha nem lehet unatkozni. A legmélyebb elkeseredésemben is képes mosolyt csalni az arcomra. Ritka kincs az ilyen ember. Számomra biztosan az. :B Másnak nem sikerült volna....

    Főleg a tegnap történtek után....
    Most nem kezdem el boncolgatni a témát (és lehet, hogy később sem), maradjunk annyiban, hogy a szerelmi életem nincs éppen a topon mostanában.
    Ilyen még soha nem történt velem, de egy kudarcba fulladt beszélgetés a Kedvessel, végleg kiverte a biztosítékot. Teljesen magamba zuhantam... :(((
    Ez most nem csak olyan "hullajtokpárkönnycseppetmertsemminemúgymegyahogykelleneéspárpercutánelfelejtünkmindent" dolog volt. Ez nem! Nagyon is komoly.
    Ma találtam egy videót, amiben nagy megdöbbenésemre teljesen magamra ismertem. Kirázott a hideg, mikor végig néztem, annyira önmagamat láttam a lányban. A reakciói, ahogy megéli a fiú elvesztését, a sírógörcs, a rosszullét, a dühroham.....minden! :( Félelmetes volt.
    1st Lady - Missing You <3
    Sajnos nem túl jó a minősége, de szerintem érdemes megnézni. Az alatta lévő szám nagyon szíven ütött. Egyszerűen gyönyörű! *.*
    Aki csak egy kicsit is konyít az angolhoz, az áttudja érezni a dal mondanivalóját. Belinkelem a szövegét is. Missing You with Lyrics
    (Vigyázat, aki közvetlenül szakítás előtt/után áll, annak ajánlott 100-as papírzsepit bekészíteni előtte! :'()

    Nah, azt hiszem, első neki futásra ennyi. Ez megteszi kezdő bejegyzésnek.
    Még mindig nincs nagy mozgás se Logouton, sem Msn-en és már nem is hiszem, hogy lesz. Úgy látszik ez egy ilyen nap. Nem baj, legalább ma is valami újba fogtam bele. :) Elégedetten térek nyugovóra.
    Akkor PH! OFF, szomorú szép szám ON. Jó éjszakát mindenkinek! :)

    UPDATE: Ahogy letettem a tollat, Wictor az utolsó pillanatban mégis befutott Msn-re és segítségemre sietett a "Mi legyen a blogom címe?" kérdésben.
    Úgyhogy ezúton is szeretném megköszönni neki, hogy ilyen találó nevet adott szerény kis firkálmányaim tárhelyének! :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák