Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i2k

    senior tag

    válasz Crus #142325 üzenetére

    Mondom, azóta is kattog a fejemben, hogy angol fórumon azt írta valaki* --- védve az indián kiccsajszi cselekedeteit, meg "ötletességét" (érted, beletolták a néző arcába is, ettől nem volt semmi 'wow' effekt), hogy az ellenfele egy "baby predator" volt, aki ippeg csak most szállt ki a tojáshéjából...

    Az írott és le-nem-írt történelem tele van nagyszerű, egykor élt hősnőkkel, akik korukat, fizikai korlátaikat meghaladóan is nagy tettekre voltak képesek, ez tény.

    De azzal megerőszakolni a Predator frencsájzt --- nem ok nélkül nem így hívták az új részt, tudom ám! ---, hogy csak a vak ne lássa, miért is van az egész, na az mindent felülír.

    Mondom, írom ezt úgy, hogy imádom, ahogy Lara Croft-kariberű főhősnőkkel --- Cyberpunk 2077-ben is egy ropi corpossal gyalultam végig mindenkit, épp tegnap befejezve a szomorú történetet --- alázhatok ingame 150 kilós izomagy férfiakat.

    Van, ahol JÓL mutat a diverzitás, a módszeresen megalkotott másság, és van ahol nagyon nem - s ha ezt megfejelik szar dialógusokkal, plot hole-okkal, agyzsibbasztó logikátlanságokkal, akkor:

    Amber Midthunder pedig egy atomvillanás, annyira jó csaj. Különösen kevés sminkkel.

    //szerk - ja, a csajszihoz: engem nem zavar, ha van a nőt mit fogni, rajta van is.

    [ Szerkesztve ]

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Új hozzászólás Aktív témák