Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i2k

    senior tag

    válasz warcat #127904 üzenetére

    Valami hasonló fogalmazódott meg bennem is -- sokkal durvábban tudtam volna szóvá tenni... :DDD

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz warcat #127904 üzenetére

    Erre én is azt mondom, hogy ez parasztság. Az Epic exkluzív egy dolog, mint ahogy Steam exkluzív meg Origin exkluzív is létezik, de ez parasztság. Ha arról szólt a felhívás, hogy támogassak egy Steam-en megjelenő játékot, amit aztán nem oda kapok, akkor teljesen jogosan kérem vissza a pénzem. Biztos lesz akinek mindegy, melyik kliens, alapvetően én is a Steam-et preferálom, így ha arra kérték el a pénzem, hogy ott jelenjen meg, és nekem ez így megfelelt, odaadtam, akkor nem lehet azt csinálni, hogy nem oda kapom meg. És próbáltak hárítani, hogy a Steam szabályzata miatt van, miszerint nem ad a Steam olyan játékhoz kulcsot, ami nem kapható náluk. Ez még rendben is lenne, de ez az információ pl. a Shenmue 3 fejlesztői előtt ismert kellett legyen a Kickstarter kampány indításakor is, meg akkor is, amikor Epic exkluzív szerződést kötöttek. És még jogos is a Steam részéről az efféle szabályozás. Nyilván az előrendelés más esett, de ott lényegében kapható volt a játék, aki ott vette, annak marad is a Steam-en.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák