Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz oriic #109376 üzenetére

    igen, néhol felvillannak dolgok, de aztán elül minden és mint a makacs ember csak egy irányba tud látni tovább, arra amerre a saját feje viszi - na a resi filmek kb ilyenek, senki ne várja azt hogy a játékot kövesse... a legelső résznénél ez már bemutatkozott hogy egy teljesen különálló, nem horror hanem sokkal inkább akciófilm, ami teljesen más hangvételű.... így tekintve rá, nekem bejött a sorozat

    Prometheus sztem kellő táptalajt adott/kapott a sorozat remakejéhez, újragondolásához - a filmet inkább lehet misztikusnak nevezni mint horrornak, manapság a horror mint fogalom kimerül a szellemes filmekben mint a Conjuring is, az összes többi kabaré... elég komolytalan lett a filmipar, ez az új ghost busters is annyira erőltetett és gagyi - egy ilyen filmnek nem vígjátéknak kellene lenni. Szó mi szó nekem bejött a Prometheus, és rohadtul várom a következő alijen filmet. Az AVP sorozat az kb egy szinten van szvsz a Resident sorozattal...

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák