Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz ollie #62113 üzenetére

    Nem érted. A Far Cry 3-ból jelenleg három különböző digitális kiadás létezik:
    - Alapverzió, mindenféle DLC nélkül (Regular, a hagyományos Retail verzió)
    - The Lost Expeditions verzió, ami 2 bónusz SP küldetést tartalmaz az alapjátékon felül, egyfajta DLC
    - Digital Deluxe verzió, amiben minden DLC benne van, ez steam-en és uplay-en is 7,5 euró
    Az Insane Edition-t én a hagyományos gyűjtői kiadásokhoz sorolom, nem a digitálishoz.

    Nos, a Uplay a középsőt, azaz a Lost Expeditions verziót kínálja kereken 5 euróért. A Steam viszont nem írja, hogy ugyanez lenne, vagyis úgy tűnik, hogy az alapverziót kínálja ugyanennyiért. Ha így van, akkor a Uplay azonos árért többet ad, és én ezt furcsállom egy kicsit. Mindössze nem találok sehol információt arról, hogy a steam-es verzió vajon az alapkiadás vagy a Lost Expeditions kiadással egyenlő. Ezért kérdeztem.

    Far Cry 3:
    Steam
    Uplay

    Idézet a Wikipedia-ról:
    "Players who pre-ordered Far Cry 3 received The Lost Expeditions Edition of the game. It contains two exclusive missions not available in the regular version. These missions, "The Forgotten Experiment" and "Ignition in the Deep", offer 40 minutes of additional playtime, plus a Type 10 Japanese World War II flare gun for use in the game's multiplayer modes."
    Nos, a Uplay verzióban egyértelműen megkapod a LE csomagot 5 euróért. A Steam verzióban is?

    Nekem a hivatalos adatlapokból az jön le, hogy míg a Uplay a LE verziót adja 5 euróért, addig a Steam az alapkiadást adja ugyanennyiért. Meg tudod ezt erősíteni, vagy meg tudja ezt bárki erősíteni?

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák