Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz eami #121319 üzenetére

    Pont az a baj hogy 50-60€ az AAA játék alapára.. ítéletnapig, esetleg utána is, aztán abból jön a langyos zakcijó. Ezt főleg az Ubiszaft-Fucktivision duó alkalmazza, szerintem több Far Cry(3. rész most drágább mint pár éve :D ) vagy Call of Dutyi játékom nem lesz. :(

    -90% nem csak hulladékra megy, de a Steam sok szerencsét és jó étvágyat kíván a métertonna szemét alól kiválogatni a jobbakat. :U Death Toll, és a This Strange Realm Of Mine mint flawed gemek is 1 eurós -90%-os zakciót kaptak, de csak a vakszerencse meg a Gondviselés segített hogy megtaláljam őket.

    Talán eddig összesen nem refundoltam annyit, mint az utóbbi pár hónapban. :) Tosszák meg, ha nincs demó(amit maga a Steam kliens már 11-12 éve ismer guest pass néven), akkor lesz fizetős demó amivel még tökölhetnek is. :P

    Viszont átlátok én a szitán, tökéletesen nyilvánvaló hogy azért nem volt rendes Steam Summér Szél, hogy mindenkinek maradjon kártyapénze a nagyszerű Post Scriptum megvásárlására, ami 18-án már a kezünkben és lesz. De addig is ma estétől vasárnapig lesz egy előzetes teszt hétvége, ha valamikor akkor most meg lehet lesni hogyan is fog kinézni startra a bokorugró szimulátor. :K

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák