Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Hauptmann #117555 üzenetére

    RECENT REVIEWS: Mostly Negative (98)
    ALL REVIEWS: Mixed (5,684)

    és hogy miért?

    - bebukott kickstarter, majd mégis early access, 2014 tavaszára ígérték eleinte a megjelenést
    - aztán ez módosult elég hamar 2015-re
    - 2017 végén járunk, kanyarban sincs a játék, miközben a korábbi remek grafika az egykori dx11 patch óta ronda(bb) (és semmivel sem fut jobban, mint anno)
    - bugos, nincskész. bugbear túlvállalta magát, eladások nem teljesültek, hagyják megrohadni.
    - bár a thq nordic idén(?) kiadójukká szegődött, egyelőre nem látni a "fejlődést", miközben az ígéret 2017 vége lett (immár szerepel 2018 is itt-ott :D )
    - sale-k előtt kitesznek pár pecset, leárazzák, hátha... de persze semmi átütő, csupán olcsó cash-grab (300k eladásnál járnak a steamspy szerint, jórésze "filléres" akciós árral)

    multiban el lehet vele ökörködni, de én 5-10 eur felett tuti nem vállalnám be, mert simán lehet h a mostani semmi állapotában lesz egyszercsak "készre" plecsnizve (átmegy megjelentbe EA-ból)

    szerk: most látom, megint be van lengetve a nagy pecs, miközben le is van árazva felére. lol.

    (én egyébként még a steames megjelenés, kickstarter, stb előtt vettem, 25 eur-ért (?), mert bugbear és skandinávok és flatoutok és stb stb stb. nagyon bíztam bennük, a játékban. átvágtak, durván.)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák