Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Csapoati #100438 üzenetére

    Sehogy.

    1. Kértem tőlük én is kupont ~ 2 hete, a pontot levonták kupon sehol.

    2. Írtam nekik teljesen más ügyben, hogy ha beteszem a 12 euros AC Unityt a kosárba, akkor már nem 12 euro, hanem 16.
    8 napig nem jött válasz, az akció közben már 77x lejárt. Majd jött egy levél, hogy vizsgálják. Majd jött egy levél, hogy kijavították a hibát, majd jött egy levél, hogy nem mégsem... mindezt EGY nap alatt! Mire válaszolni tudtam volna, küldött a supportos egy speciális kódot, amivel bármikor is teszem be a kosárba a játékot 12 euro. TEHÁT NEM értett meg! Ha ugyanis 12 euro volt akciós áron, abból lejött volna 20%-os kuponom, az úgy nekem instant get! Nem azt akartam, hogy 12 euro legyen, hanem azt, hogy amikor beteszem a kosárba ott is maradjon 12 euro!
    Aztán megint akciós lett a Unity, megint 12 euroért, amit ha betettél a kosárba megint 16 lett belőle... próbáltam az elküldött kupont, de az közben lejárt. Mennyire vannak ezek mélyen? Hát már átlyukad a bolygó :-(

    3. Korábban egy játékot nem tudtam letölteni, mert play gomb volt csak download nem. Akkor 11 nap kellett a reakcióra (közben ahonnan vettem megoldották refunddal), de teljesen sablon választ küldtek ilyenekkel, hogy nézzem meg milyen DX van fent, meg van-e net elérésem... legalja.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák