Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz oriic #11 üzenetére

    Nem fognak vagy nem fogják tudni megfogni őket, maximum annyit tudnak elérni, hogy 1-2 pal-t átrajzoljanak majd. Az alapötletet, hogy labdával lehet mágikus lényeket fogni nem lehet levédetni, az túl általános, a többi része meg inkább Ark, Zelda, stb. Ahogy írtad, a "Pokemon" modokat üldözni fogja és jogosan tiltatni is a Nintendo. És talán a játékosok is így járnak jól. Személyes véleményem az, hogy ezt a pofont a Pokemon Company meg is érdemli. Az elmúlt ~10 évben ugyanazokat a vacak, optimalizálatlan szarokat adta ki Switchre, mobilon kb. csak a pofátlanul P2W Pokemon Go van, PCre meg a nagy semmi. Baromira nem ezt érdemelte egy ekkora rajongótáborral rendelkező brand.

    Aki pedig azt hiszi, hogy világraszóló per lesz: 2021 óta publikus a Palworld fejlesztése, volt elég ideje a Pokemon Company-nek átgondolni és egyeztetni az ügyvédeikkel, mégse tettek semmit.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz paatrick #26 üzenetére

    Egyiket sem egy ekkora franchise esetén. Nem a per a fő bevételi forrásuk, szóval ilyen téren teljesen mindegy szerintem.

    Switch nem túl erős ez tény, és mégis egy Zelda fényévekkel optimalizáltabb szebb, komplexebb és jobb, mint bármelyik Pokemon cím.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz nemlehet #27 üzenetére

    Az első pontban jól összefoglaltad szerintem, hogy a modellek miatt miért fognak - részleges sikereket elérni, ha perelnek, sok év múlva, illetve a 2. pontban, hogy miért fogja a nintendo ezt elbukni végül.

    Meggyőzni senkit nem akarok, ami fontosabb szerintem, hogy a játékosok jól jártak ezzel a játékkal, már aki szereti a pet-eket, a survival, craftolós, grindolós játékokat. És végül nekünk úgyis csak ez számít.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Sinesol #30 üzenetére

    Elnézem, mert ezen hangosan felröhögtem. ;] Egyrészt senki nem kért fel tapsolára. Másrészt, attól nincs hányingered, ahogy a Pokemon Company bánik a fanokkal? Áruld már el, hogy mikor adtak ki utoljára értékelhető Pokemon játékot?

    Ha a Nintendora - bár ugye ha jól tudom, akkor a Pokemon nem hozzájuk tartozik, hanem a Pokemon Companyhez aminek résztulajdonosa a Nintendo -, akkor az megint más, nekik vannak jó saját címeik, és ha ez megnyugtat, van Switchem és a legtöbb switch excluzív cím megvan tőlük, főleg, mert a gyerekek szeretik és gyerekbarát játékaik vannak. De ugyanakkor látom a switch limitációját, árazását, az undorító húzásait, a remake-elt dolgaikat, amiket újként eladnak AAA címnek. Ezektől sincs hányingered? :F

    Az indulatot meg végképp nem értem. Részvényes vagy? A Nintendo pont arról híres, hogy durván és kíméletlenül gyalul mindent, ami sérti az érdekeit, legyen szó bárkiről vagy bármiről, még akkor is, ha nekik az a dolog már rég pénzt sem hoz. Ha úgy érzik, hogy ezt meg tudják nyerni, akkor majd perelnek. Relax.

    paatrick: Simán benne van, persze. Sokan nem is ezt várták a játéktól, vagy nem erre számítottak, vagy túl grindolós lesz nekik, stb. Nincs ezzel semmi gond. Az is lehet, hogy időnként feltámad majd, pl. ahogy anno az ARK is kikupálódott.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz CactuS #33 üzenetére

    Bocs az elütésekért, késő van. Valami kimaradt, amit még meg akartam említeni: annak aki szerint a Pokemon játék egyedi és az elsők voltak ezzel a fantasztikus egyedi ötletükkel, nézzek utána egy címnek: Dragonquest. :P

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák