Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osibaa

    senior tag

    válasz Keresztapper #8208 üzenetére

    Ha 2 HDD hely elég és nem lesz bővítőkártya, akkor ajánlom figyelmedbe ezt is: [link]

    2 db normál HDD-t, egy normál ODD-t, mini-ITX lapot fogad és 60W-os FSP paneltáp van benne. Viszont ebben a passzív lap nem érezné jól magát, olyan kellene, aminek aktív hűtése van (pl. Asrock, Asus, Zotac), vagy erre a lapra kell rögzíteni egy slim ventit.

    A távolságot valóban a HDD seek miatt kérdeztem. Én a múlt héten építettem egy 1 TB-os WD EARS-ot egy HTPC-be és bizony párhuzamos feladatoknál van hangja rendesen. Ilyen feladat lesz nálad a torrent és videólejátszás, emellé csatlakozhat egy víruskeresés, windows update, vagy a fájlszerverről/webszerverről való letöltés is. Szerintem érdemes meggondolni egy 250 GB-os noti HDD-t a rendszernek és a letöltésnek, így a 3,5" HDD akár le is állítható, ha nincs használatban. Persze ez utólag is kivitelezhető, ha kiderül számodra mennyire lesz zavaró.

    balage25: neked a Modecom házban a AT3IONT-I DELUXE hűtő fölé van szerelve a Scythe hűtő, ugye? Úgy értem befér még egy slim hűtő a borda fölé, ugye?

    "40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

Új hozzászólás Aktív témák