Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz joydrv #55762 üzenetére

    TV van sok. Mondjuk normális(abb) egyelőre csak egy, az is egy 55"-os LG, utolsó 3D-s széria, még csak nem is HDR. (Akartam venni tavaly Black Fridaykor egy 65"-os TCL vagy Hisense QLED-et, de nem fért volna el... már az 55"-oshoz is a fél lakást fel kellett túrni.) Sőt, erősítőből is 3 van (Yamaha/Denon/Onkyo, közép jellegű/alap-közép/alap), hangfalból meg racionális végtelen, saccra 20 db (a nagyon alap PC-s hangfalakon kívül), B&W, Tannoy, Wharfedale, Cambridge Audio - azért többnyire gagyibbak.

    Viszont mint mondtam, egyelőre lakásban vagyunk, 2 gyerekkel, körbeszomszédokkal, ezért a "normális" összeállítás (B&W/Yamaha/"nagytévé") még várat magára. A NAS elfér most is. PC-ből összesen 4 van most, 2-t használok. Az egyik az egy SFF Dell a nappaliban, az van az 55"-os TV-re kötve (+Denon/Tannoy). Az tulajdonképp a "HTPC", vagyis annak van használva. Viszont a nappali egyelőre muszájból hálószoba is, és nem a miénk. Napközben a gyerekek miatt ott nem megy a TV, este meg a bátyám van ott.

    Emiatt az elmúlt fél évben talán egyszer néztünk szeminormális körülmények között filmet (vagyis csak én, az asszony akkor se), ami azt jelentette, hogy a "nagy" TV-n a már kiépített Denon/Tannoy 3.1-gyel (nem akartam falat fúrni a surroundok miatt), max. közepes hangerővel.

    A poén az, hogy van egy tök nagy házunk a székesfőváros mellett, viszont egyrészt nem ott szeretnénk élni, másrészt meg ki van adva albérlőknek elég jó pénzért; cserébe egyelőre 65 m2-en vagyunk 5-en vidéken... :U

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák