Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz Le Klein #49075 üzenetére

    Linux/LibreELEC alatt nem tudom megoldodott-e már a probléma. Remélhetőleg tavasz óta igen.

    Windows alá Intel NUC-okra kiadtak HDMI FW update-et, amivel orvosolható a DP --> HDMI2.0 átalakító LSPCon (Mega Chip MCDP28xO) chip HD hangtovábbítás problémája.

    2017 Februári NUC Blog teszt alapján LE 8 korai változatokban már megoldott volt a probléma, azóta jó sok idő eltelt, így nagy valószínűséggel már nem lesz problémád ezzel. :K (De azért még utánaolvashatsz, ha még vásárlás előtt vagy.)

    Amúgy vicces, hogy mostani alaplapok (Intel Coffee Lake alá) is ezt a módszert használják még. :D :))

    (#49074) tomic:

    Nem, nem távirányítós a ház. Külön USB-s infra vevőt és MCE távot használok megelégedéssel, akár Linux, akár Win alatt jól működik.

    UEFI-ben nem tudom van-e hozzá valami, gyanítom nem lesz. Esetleg nem kell valamilyen szoftvert hozzá külön felrakni?

    Én elégedett vagyok azzal, hogy manuálisan kapcsoljam be. :U

    (#49083) bnorci71:

    A 4K TV-k beépített lejátszója viszi a 4K filmeket, csak éppen nem kadenciahelyesek. Mindent 60Hz-en tolnak.

    (#49089) djnice:

    Megerősítem. Nexbox A95-ös dobozt (1/8GB) vettem kb. 1 éve. HDR kivételével hibátlanul viszi a 4K/10bit filmeket LE-vel. :K :C

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák