Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scoobyka

    addikt

    válasz band1103 #4413 üzenetére

    vista alatt,de már annyit babráltam,hogy vmikor elő se jön.....azonban a24hz-es lejátszásánál még akadnak gondok...legfőképp fullhdripeknél.....valamikor a hang siett és elcsuszik vmikor meg a kép döcög amikor pásztáz a kamera....ez igen hosszú idő míg belővőm tökéletesre.....

    vidkártyán 24hz....médiaplayerclassicban meg fullnézetben a 1920*1080 32bit 24hz-et válsaztom valamint kimenetnél az EVR custom re raktam és a direct3d-nél bepipáltam...akkor nincs ilyen zavaró rész azonban az alsó sáv eltünik.....töbnnyire ez a beállítás jó a full-hd riphez.....valamikor azonban nem az igazi....

    akinek esetleg van hasonló konfig: 4850e+gigabyte ga-ma78g deszka 2giga kingston 800-as ram....az elmondhatná....hogy vista alatt milyen kodekeket rakott fel fullhd videókhoz...

    nekem most csak egy mediaplayerclassic homec. van fent....valamint egy bs.....mindent visznek dxva is bekapcsol proci 5-10% körül...de a a képen van még mit dolgzoni....a filtereknél vmit ki kell kapcsolni vmit meg be...semmi kodeket nem raktam fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák