Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz zserrbo #39788 üzenetére

    Nézd, nem tudom, hogy miért ragaszkodsz a Debianhoz, főleg, hogy elég alaposan leírtam, hogy miért ne. Mivel all-in-one cuccot szeretnél, jól át kell gondolnod a dolgot. Én megírtam, hogy ez hogyan lehet legjobban megoldani, azt is, hogy miért így. Debian alatt elég sok gondod lesz Braswell lappal, mert csak a 4.3-as kernel működik rendesen és elég gyér rá a support (aki feljeszt erre, az Ubuntura teszi ezt). Megoldható, mint minden, de miért választod a nehezebb utat?
    Plex/Emby nagyon jó, de htpc-nek nem. Arra Kodi kell. Ha már Braswell, akkor használd ki az EGL buildet, amihez Ubuntu Server kell (nem, semmi máson nem megy), és spéci Intel meghajtó (nem, nincs ilyen más distrohoz). Nem lenne egyszerűbb és célszerűbb a jól működő és könnyebb utat választani? Debiannal valójában magadra maradtál, ami még haladó linuxos esetén sem túl előnyös, kezdőként pedig good luck, főleg, hogy azért elég komoly elvárásaid vannak.
    A Plex/Emby a Kodi mellett a háttérben fut, semmi köze egymáshoz a kettőnek. Az ingyenes teljesen jó, ha nem kellenek az extra, fizető funkciók, pl. offline download.

    [ Szerkesztve ]

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák