Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz skoos #28531 üzenetére

    Nem, nem és nem! Amit szeretnél a next-next-nexttel, elérheted W8.1-gyel, a Server felhasználási körtől függően eltérhet hálózatkezelésben, driverek konfigolásában, szoftverkörnyezetben, távirányítókezelésben és még sorolhatnám. Egyértelműen több buktatóval találkozhatsz. Többször leírtam neked: mi tart vissza attól, hogy kipróbáld az otthoni PC vagy laptopon? Pl az említett dosboxot sem tudom, hogy működik-e, a GOG játék fogalma nekem olyan mintha kínaiul beszélnél. :D

    Ki akarsz hagyni egy lépést, amire a lustaságon kívül semmi más indokot nem tudnék felhozni. Hidd el, fájni fog, ha csalódnál valamiben és kukáznod kell a drága pénzen összeválogatott hardvereket és vagy szoftvereket.

    Az MS-tech házat és a 90W-os tápját nem ismerem, ezért ajánlani sem tudok bele semmit. Elvben amelyik integrált Kabinit elsőnek mutattál, még a 60-as táppal is mennie kell.

    Az MSI AM1I mini-ITX vagy ASRock AM1B-ITX plusz Athlon 5350-hez a 90W verziót próbálnám.

    Az AM1H-ITX - Noti adapter - Athlon 5350 hármashoz pedig táp nélkül vadásznék, rendelnék házat.

    És még egyszer utoljára: a Kabini BD50 ill remux kezelése hardveres gyorsítással (DXVA2) XBMC és MPC-HC alatt jelenleg némileg bugos, korábban írtam tapasztalatokat.

    Összefoglalva, ha vakon akarsz belevágni akkor 8.1-gyel kezdj és maximum CAD script, amit vissza lehet állítani. Ha pedig Server és "audiofilkedni" szeretnél, akkor gyakorolj előtte.

    Kabini helyett Intel 4130T Haswell alapon, vagy AMD A8-7600 Kaveri ill régebbi Richland, Trinity, ahogy Bay Trail J-Q1900 vagy 2900 is életképes megoldás.

    (#28534) tom_tol

    Pl itt is Idáig legjobb HTPC-m épült rá.

    Most egy Haswell Celeron 1840T 35W, ASRock H81M-ITX, ZOTAC GeForce GT 730 (25W) passzív VGA alapra készülő HTPC-n megy az agyalás. Mindez az FC8 Evo Fanless Streacom hőelvezetős passzív házba. Ha marad ez a ház, márpedig szegényes a hasonló választék, egyelőre a táp erősen kérdéses. Találtam GT 730 specifikációk között ajánlott 12V 20A tápellátást, ami feltételezem túlbiztosított, de a sztenderd 12V 12A körüli Pico és paneltápok, de a HDPlex is erősen alatta van. Nem az enyém lesz, kísérleti példány különleges igényekhez, fizetős PDVD-vel (is)

Új hozzászólás Aktív témák