Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Ekkosh #28365 üzenetére

    A paneltápról sokat nem tudok mondani, csak annyit, hogy LC75ITX a típus és a leírás szerint max 75W-ot bír kipréselni magából. Az E350esen Synology rendszer fut, az nem igazán tudja kipörgetni a procit. Ott USBn van a rendszer, de így se tart percekig, hogy beinduljon egy leállás esetén.

    Az 5350esen Windows 8.1 van XBMCvel, SSDn van a rendszer, így pár másodperc alatt betölt, nincs vele semmi gond, nem zajos, már amennyire meg tudom ítélni (egy öreg 5.1-es JVC erősítőre megy ki a hang), a a HTPC -> TV hdmi kábellel, a TV -> erősítő optikai kábellel van összekötve.

    Ha belefér árban én szerintem az 5150et választanám. Eleve idővel legalább a lehetőség megvan rá, hogy bővítsd, mivel nem integrált, mint az E350, másrészt én pl: leszedtem az E350 gyári ventijét, mert idegesítő hangot adott (mint minden ilyen kicsi ventilátor) és vettem rá egy 8 cm-eset.

    Átalakító papíron létezik, de nem olcsó.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák