Aktív témák

  • HerrKiss

    tag

    Eddig egy Codegen 300W-os tápegység biztosította a gépem áramellátását (1.3 tua Celeron, ASUS TUSL2-C, Abit Siluro GF4 Ti4200 64 MB, 512 MB SD, 3 vinyó (1 Maxtor 160 GB, 2 rackekben, változó típus és méret), 3 optikai meghajtó (1 pioneer DVD olvasó, 1 pioneer dvd-író, 1 LG CD-olvasó), hálókártya, TV-tuner, HighPoint RAID kártya, PCI128 hangkártya - remélem semmit nem felejtettem ki...

    Most a gép egy jelentős átalakuláson fog keresztülmenni; ASUS P4P800 Deluxe-E alaplap P4 3.2 GHz-es (512/800) processzorral, FX5700 Ultra monitorvezérlővel, 512 MB PC3200 Kingston RAM-mal. Háttértárak maradnak változatlanok, hálókártya + PCI 128 + HighPoint kikerül a konfigurációból.
    Ekkora értéket már nem szívesen bíznék valami gagyi tápra, viszont túl sok zsetonom nincs (remélem senki nem csodálkozik ekkora beruházás után :) ) :(...

    Szóval olyan bruttó 15.000-ig szeretnék a gépbe tápot...
    DTK PTP4007
    Enermax (350W, pontos típusát nem tudom)
    Ezek voltak, amik szóba jöhetnek itt helyben; esetleg más ötleteket is szívesen fogadok...

    Jöttem, láttam, és most nem győzök bocsánatot kérni.

  • amegt

    aktív tag

    válasz HerrKiss #1 üzenetére

    Szerintem vegyél Chieftec 350W-os 12centis ventis tápot.
    Nekem 300W-os DTK van. Szerintem elég jó (halk). Gondolom a 400-as is hasonló.

    [Szerkesztve]

Aktív témák