Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz Soderes #95 üzenetére

    "Micheal Jackson vagy Whitney Houston albumot, mert piszok menők voltak. Az alap volt akkoriban.
    Ha nem azért, mert k*rva jók voltak az albumok és nagyon igényes volt maga a zenéjük is.
    Pedig egyik-másikat utáltam én is.
    Ezek a Taylor Swift vagy kik ezek nullák, senkiháziak hozzájuk képest.
    A cipőjüket nem köthetnék be."

    Pont két olyan előadót hoztál fel, akik pont olyanok, mint TS. Írják nekik a zenét, bár TS ír saját szövegeket is. Pl. Jackson miben is volt olyan nagyon különleges? Tudott táncolni a színpadon?
    WH-nak jó hangja volt, de már akkor sem volt a legjobb. Pl. Mariah Carey vagy Celine Dion jobb énekesnők. Ezt úgy mondom, hogy én is szerettem WH-t.

    "Apám jól mondta anno 92-ben nekem gyerekként, mikor ment a tv-be Jackson Bukaresti koncert.
    "Nézd meg, mert ilyen show az életben többé nem fogsz látni." "

    Ebben viszont apukád tévedett, mert itt nyugaton évi több száz hatalmas show-t lehet megnézni élőben. Értelemszerűen keletre nem mennek el, mert ott nehezen lehet elkérni egy állóhelyért 45.000 Forintot, itt sok koncert 100 Font-ról indul, de a jó jegyek inkább 200 Fontba kerülnek.

    Szerintem te beleestél a régenmindenjobbvolt-ba. Jómagam emlékszem a 90-es évek szar szemétjére is, és arra is, hogy milyen jókat tomboltunk a diszkóban olyan zenékre, amelyeket ma simán kiröhögök. A 90-es évek is tele volt szeméttel (Kozsó, Backstreet boys, stb)

    De nagyon elmentünk a személyes ízlés felé, melyben sosem lesz egyetértés és ez nem is baj.

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák