Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz pvt.peter #5864 üzenetére

    Az a szakirány csak nappalin van.

    A történet a következő röviden. Szeretem a matekot, meg jó lenne msc papír, meg amúgy beágyazott fejlesztőként dolgozom évek óta, villamosmérnök bsc diplomával.
    Gondoltam kéne msc, meg a matek régi vágyam, és szívesen is csinálnék kicsit matekosabb területű munkát. Data science, AI, grafika, tervezés vagy ilyesmi.

    Az egyetlen budapestiként értelmesen, munka mellett végezhető matek képzés az az oe-nik alkalmazott matek msc, ráadásul ez nem ilyen banki, meg biztosítói, hanem pont műszaki matek fókuszú.

    De sajnos nincsen elég matek kreditem hozzá, ezért szerettem volna pótolni, és mivel matek képzés nincsen normális munka mellett végezhető, ezért gondoltam infon bepótolni.
    Adódott volna, hogy leggyorsabban az elte-ik adná meg a megfelelő számű kreditet, mert ugye híresen matekos.
    De aztán nézem, hogy eltűntek a matek tárgyak.

    Sajnos minden normálisabb info/matek/data science stb cucc az nappali. A data science és ai msc-re az eltén ráadásul úgy lehet jelentkezni, hogy sima magyarra jelentkezel (nem tudom ez miért feltétel) és onnan extra pályázattal lehet átsoroltatni magad.
    Nos ez kandós bsc-sként szerintem lehetetlen :(.

    Próbálok általános matekot csinálni, msc meglesz, a többit megtanulom egyedül.

    Mégse lett rövid.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák