Új hozzászólás Aktív témák

  • KMT

    addikt

    No hát én is köszönöm a lehetőséget. Tanulságos volt (sajnoshálistennek). Olcsón nincs jó füles...

    A 250-ek nekem túl sterilek voltak, az 540 már jobban tetszett. A Superlux meglepően jó, de engem zavart a sok magas. (Reméljük, az a berezonálás nem típushiba...) A Goldring-nél így is jobb. Ennek külön örülök, hogy össze tudtam hasonlítani. Elsőre mondjuk nagyon tetszett a Goldring, szmúsz jazz-en fájdalmas volt felvenni utána a 250 linear-t (persze ez van közelebb a valósághoz). De sajnos, mosott, "lógós" mélyű a hangja. Mármint a Gr-é.

    A legérdekesebb számomra a HD600 vs K601 volt. Először a 600-ast hallgattam. Nagyszerű fejes. Részletes, transzparens, és nekem tetsző módon csal. Először nem értettem, hogy miért mondják azt, hogy színezi a hangot, de utána felvéve a K601-et, egyértelmű lett a dolog. Ugyanakkor nekem nagyon tetszik a K601 linearitása, precizitása is. Egyszerűen jó az a tudat zenehallgatáskor, hogy tudom, hogy közel áll a valósághoz a hangja. Nem tudnék a két füles közt dönteni egy könnyen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák