Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz kozi71 #9680 üzenetére

    1. Az elején főleg olyan szállítós küldetéseket vállalj el, ahol adják a szállítandó árut. Elvállaláskor két fontos tényező van. Az egyik a rendelkezésre álló idő. Amennyiben ez nagyon kevés, akkor csak abban az esetben vállald el, ha közeli rendszerbe kell ugranod. A másik tényező a felvett rakomány súlya. Lehetőleg a hajód ugrótávolságában legyen a célállomás! Különben nem tudod tejesíteni a feladatot és büntetést kapsz! Csak abban az esetben legyen nagyobb távolság, ha tudsz tankolni a közbülső rendszerekben (vagy veszel egy Fuel Scoopot, de ezzel még nem akarlak összezavarni) és nem futsz ki az időből.

    Itt (is) tudod ellenőrizni, hogy milyen messzire tudsz ugrani a hajóddal, különböző terhelésekkel:

    2. "Az npc-k rangja ténylegesen fedi a tudásukat?"
    Igen :K Egy Novice NPC-t könnyebb kilőni, mint egy Elite-t. Azért egy kezdő Sidewinderrel ne menjél neki nagyobb hajóknak ;)

    3. Induláskor fontos eldönteni, hogy mit szeretnél csinálni a hajóddal. Szállítás, felfedezés, harc, bányászat, esetleg többféle játékmód egyszerre? Minden esetben fontos a választott játékmódnak megfelelően felszerelni a hajót, hogy valóban hatékony legyen. A leírtak alapján Te nem szeretnél (egyelőre) harcolni. Ebből kifolyólag fejlesztésnél az FSD és a cargo méretének a növelése legyen az elsődleges szempont. Akár a kezdőhajónál is.

    4. "Beválaltam egy olyan küldit amit meg is csináltam, felfedezni kellett egy közeli bolygót. Visszamentem a pénzért, erre azt írja vigyem 20 fényévnyivel arrébb,köszi..."
    Minden felfedezett rendszer térképét, csak 20 fényév távolságban lehet eladni. Ebből is lehet pénzt csinálni, ha elindulsz és "egyenesen" távolodsz a kiindulópontodtól. Bárhova is mész, minden esetben figyelj az üzemanyagszintedre! Ahol csak tudsz, mindig tankoljál! Galaxy Mapon útvonaltervezéskor a folyamatos narancssárga vonal mutatja, hogy oda még elég az üzemanyagod. Ahol szaggatottá válik a narancssárga vonal, oda már csak közbeiktatott tankolással leszel képes eljutni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák