Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gigafun

    senior tag

    válasz orientcx #8720 üzenetére

    Nem értem, miért kell mindig ilyen hanyag munkát végezni. :)

    Viszont, hogy valami jót is írjak, itt egy nagyon pozitív bug.
    Talán néhányan emlékeztek, hogy a tanmarki CG vége előtt, amikor top15%-ban voltam, egyszer csak azt mutatta, hogy én vagyok a Single Top Commander. Aztán amikor beváltottam a következő bounty-t, szépen visszaállt a rend, visszakerültem a top15%-ba. Így is lett vége a CG-nek, aztán jött a bug, és nem lehetett leadni a küldetést. Aztán egyszer ezt is kijavították, de addigra már Lugh-ban volt fontos ölnivalóm, így elmaradt a csekk beváltása. Meg aztán a lugh-i, igen jólfizető CG után az az 500k jutalom már nem volt akkora összeg, Így hát sokáig ott figyelt a jobbkéz-panelen a be nem váltott ötszáz ezer jutalom.
    Egészen a mai napig, amikor gondoltam egyet, és tettem egy körutat a három nagy uradalmat, és Tanmarkot is útbaejtve, hogy ezt és a többi két és fél Mihályt beváltsam.
    Az utolsó állomás volt Tanmark, ahol igen szép meglepetés várt, ugyanis a top15%, és 500.000 Cr jutalom helyett azt látom, hogy én vagyok a Single Top Commander és 5 egész Mihály üti a markom. Kétszer megnéztem, mire elhittem, aztán, miután megkaptam a pénzt, jól elszaladtam, nehogy meggondolják magukat.
    Szerintem többet a közelükbe sem megyek, mert a végén még kitalálják, hogy én hackeltem meg a rendszerüket. :)
    Köszönjük a Frontier Development és a Defence Force of Tanmark közreműködését.
    Mindkettőjüknek megígérem, hogy az összeget jótékony célokra fordítom.
    Például a Bondarek Orbital által a költségvetésemen ütött 4 és fél milliós rés betömésére. :)

    (#8721) raymi16
    Ha jól látom, F2.8 1/125 ISO100 :)

    [ Szerkesztve ]

  • rtitusz

    őstag

    válasz orientcx #8720 üzenetére

    Készítettem egy képet egy aszteroidán, és azt hittem találtam én is egyet, ami még nem kaszáltál el, de belenagyítva a képbe észrevettem, hogy tévedtem.

Új hozzászólás Aktív témák