Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kronus

    tag

    válasz zso79 #6461 üzenetére

    Ez így van, érhető módon egy Commandertől se várható el, hogy maga alatt vágja a fát...
    Az új Patch óta így is nagyon drasztikusan romlik a profit még ha rajtad kívül más nem is kereskedik adott 2 állomás között...
    Annyit viszont tapasztalatból tudok mondani, hogy ha a SOL rendszert vesszük az emberek által meghódított űr központjának, akkor e pontól távolodva egyre nagyobb profittal járó utakat lehet találni. Pl.: én jelenleg SOL-tól kb 180 fényérnyire kereskedek 2 egymástól 17 fényévre lévő rendszer között és oda-vissza tonnánként olyan 2200 credit körül mozog a profit, ami a Type-9 500 tonnás kapacitásával 1,1 milliót jelent 10-15 percenként.
    DE ez a 2200 kezdeti profit már 15-20 kör után olyan drasztikusan lecsökken, hogy új bázisok után nézek.

    Én ritkán találok http://www.elitetradingtool.co.uk/ oldalon normális kereskedő útvonalat... nálam a bevált módszer: Ha a profit már nem éri meg az időráfordítást akk az adott állomáson ahol épp tartózkodom veszek egy olcsó hajót (általában Eagle), majd bejárom a környező rendszereket és telefonnal lefotózom a piacon a főbb árucikkeket, utána összevetem és 90%-ban találok olyat ami már megéri :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák