Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buke

    tag

    válasz Snoke #46974 üzenetére

    Snoke: mivel én ezt a módszert több mint féléve szerencsére sikerrel gyakorlom, azt mondhatom tanácsként, hogy nagyobb profitot inkább a több acc.-os megoldás hoz. Agricultural gazdaságú rendszerekbe, ahol a kontroll frakciónak elég nagy a kiterjedése, azaz 50-80 rendszert is kontrollál, ilyeneknél a ciklus kiszámíthatóbb, mint a kisebb rendszereknél; általában én 4-5 napra számítok a kezdéstől. A kezdést pedig az inarán lehet látni, amikor a "pending expansion" megjelenik rá pár napra már bővülésbe kezd a rendszer. Ekkorra érdemes mindent ide szállítani, amit használ az ember az ásvány beszállításhoz.FC-k,ásványok,(min. 10-20e tonna) és a cutter amivel szállítasz :) mással csak az időd fogy. Csökkentő tényezők: háborúk, saját rendszerben extraction gazdaság megléte.Ezért a kiválasztásnál erre figyelni kell,hogy kitermelő gazdaság NE legyen ott. Ezt csak a eddb.io-n lehet látni teljes terjedelemben,az inara csak a másod gazdaságig informál. Én 4 wingbe állított accunttal kb. 1 óra alatt érem el a szövetségesi szintet és a 2. órában már kapom a 40-50 milliós küldiket,ezek közül is csak a max. kettő fordulósat vállalom el. B.I.G. és mellékesen még pár ásvány előfordul,mint coltán, stb.A csak bányászható ásványok szállítását NEM szabad elvállalni.Türelmesen kell várni ezeket a missionokat 1-1,5 óránként dobál egyet kettőt. Nekem 10 hónap alatt 1x fordult elő,hogy valamiért nem jöttek ezek a küldik. Valószínű háború kezdődött csak nem vettem észre. Egyébként pl. hightech rendszerekben is dobál ilyen küldiket , de ott inkább fémeket és nem bányászati,hanem napi lejáratú kutasd fel hozd el...fizetünk.Tehát kicsit sűrgősebb a feladvány, de ez is működik. 1 hét alatt milliárdokat lehet keresni.
    Én általában 1-1,5 milliárd befektetéssel (amiben benne van a beszállítás költsége is) minimum 3-4x profitot termelek napi 2,5 óra szállítással. Kalózoktól nem tartok,mert rögtön az FC-ről viszem Cutterrel hatalmas boostokkal befelé az állomásra :K

    [ Szerkesztve ]

  • buke

    tag

    válasz Snoke #46974 üzenetére

    Snoke: még annyi eszembe jutott, hogy az elsődleges agricultural gazdaság mellett, ha a másod gazdaság ipari volt, akkor intenzívebben jöttek ezek a küldetések, de ez a ciklus időtávjához viszonyítva nem olyan jelentős, azaz hamarabb lesz meg 15-20 jó küldetésed.
    #46976: biztos találsz, rengeteg van és az időzítésre figyelj. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák