Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz duvi #39232 üzenetére

    Esetleg ha type 10-et telepakolja az ember fighter hangarral az milyen? Van értelme?

    Akkor ez a vs eldőlt, hegyezem tovább a kígyót. Fedet ugyanis nem rankoltam, Chief Petty Officer-en vagyok, innen meg pöppet küldizni kéne a Corvette-hez. Egyelőre felejtős.

    Annyira nem rossz ez az Anaconda, már adtam a méregfogára csak a Huge még nincs piszkálva, mert (még) nincs hozzá mérnököm, az összes többi fegyver már piszkált.
    Végül is Federal Gunship-ek szoktak kiszedni mission felé út közben, azok szépen hullanak, csak CZ-ben nem igazán tudom valahogy eldönteni vele a csata kimenetelét, kevés, sokáig leköt egy nagy hajó és emiatt gyakran egyedül maradok.
    Próbáltam, hogy leverem a pajzsát az ellennek aztán kezdem a következőnek leverni, hátha úgy jobban kijövünk, ha nem fejezem be és kötöm le a tűzerőmet egy hajóra, amíg fel nem robban, de valahogy nem adja ki úgy sem.
    Ha mindig váltok, amikor mayday-eznek az úgy meg végképp káosz.

    Máskor meg eleve győztes a szitu, mire odaérek… valahogy nem fekszik nekem egyelőre ez a CZ.

    #39234) Pissti

    Eddig végül is én sem találtam jobbat. Mondjuk én még nagyon kezdő vagyok. Alig több, mint egy éve vettem meg a játékot. Mostanában állt csak össze mi hogy is van. AFM-hez sincs elég matim. Pl. bolygófelszíni bányászatot egyáltalán nem csinálom, egyszer próbáltam ki, aztán csók.
    Sentry Skimmer-es küldiket sem vállalom, mert valahogy nem sikerül a hotkey scriptet úgy moddolnom, hogy a hajó keyei ne gubancolódjanak össze az SRV key-ekkel, mindig vacakolni kell és talán emiatt alakult ki, hogy kerülöm az SRV-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák