Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz cinemazealot #37632 üzenetére

    Hát ez a Nav Beacon még mindig kuka. Talán azért, mert egy Discovery Scanner-rel már feltérképeztem a rendszert, és nincs mi újat mondjon nekem? :F

    Viszont Braben bácsi most engem is megviccelt. :D Mikor még nem volt meg a Rish-ről a térképem, gondoltam bekopogok az egyik helyi bolygó egy telepére, hátha el tudnak igazítani. Közelítek, kérném a dokkolási engedélyt, azok meg kedélyesen hozzám vágnak egy mikulás csomagot benne 500 CR büntivel, mert hogy visszamennyé'. Aztán ma (bő 24 órával később) eszembe jutott, hogy esetleg ezt ki is kéne fizetni, nehogy baj legyen belőle. Közben persze már egy rendszerrel odébb voltam, fizetni meg persze a helyi kasszánál kell. No, jó, cammogjunk vissza. Kidokkolok a hordóból, épp készülök elugrani, erre hirtelen egy teli képernyős üdvözlehellet, mely szerint 5 percen belül (ekkor volt 9:55) szerver karbantartás 7 órán át. Öööö... nem úgy volt, hogy csütörtökönként van karbantartás? Két választásom volt: nyomok egy kézifékest és vissza a helyi levélbedobóba, vagy megkockáztatom a "Rish rush-t" (ezt most találtam ki) 5 perc alatt. Végül utóbbi mellett döntöttem és 9:59:20-kor sikerült is leereszkednem a hangárba, így legközelebb rögtön kezdhetek a pénztárnál. :)

    Szóval elvileg most pihi van délután 17 óráig...

    (#37633) duvi
    Hol is lehet feliratkozni ezekre az információkra? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák