Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz baphomet #14745 üzenetére

    Ja értem köszi! Remélem így nem fogja felülírni egymás beállításait miután megszerkesztettem.

    Más: Ha veszek egy hajót aminek nagyobb a raktere meg úgy általában mindenben jobb mint a Sidewinder, akkor az pl elérhető szállítós küldetések is több profitot adnak?

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #14745 üzenetére

    "Én nem kívánnék sok módosítást az FDL-re. Egy picit hatékonyabban működő huge HP és a középre áthelyezett pilóta ülés "
    -
    Hát ha tényleg működőképessé tennék a huge HP-t, és a PP-t mondjuk két lapos elemmel felbővítve rá lehetne tenni 2 db C3/G beam-et úgy, hogy a használatával az ellenfél hajóját borítanád lángba, és nem a saját műszerfaladat, akkor azonnal rá is cuppannék, mert egyértelműen az FDL lenne a legjobb. És kb az Eiffel torony magasságáról tojnék rá, hogy hol van az ülés(azt mondjuk tényleg nem értem, hogy ez mitől olyan súlyponti kérdés)
    -
    "Ha tudatos, miért van a hibalistán hónapok óta?"
    -
    Sztem azért ahhoz tényleg nem kellene programozói bravúr, hogy néhány paraméter melletti számot átüssenek, tehát muszáj tudatosságot feltételeznem. Nem gondolom, hogy mérnökök hada gondterhelten guggol a gép mellett, mert nem tudja megoldani a melegedést, vagy a HP problémáját. Az a gyanúm, hogy ha akarnák, akkor kb 4 mp alatt tudnák a Haulert úgy átszabni, hogy egy kezdő pilóta két lövéssel mészárolná le a komplett thargoid flottát(bár az FDL ülésének áthelyezése valóban nem borítaná fel jelentősen az erőviszonyokat) :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák