Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz WestBam #75217 üzenetére

    Ubiszezon van hozzászólásokat és beszámolókat tekintve, talán van akit érdekelnek a további tapasztalatok, benyomások is az NU25 új változatáról:
    Az utóbbi napokban intenzíven használtam, már több teljes cikluson túl van a kis apróság.
    A fejpánttól picit tartottam, de ez bebizonyosodott, hogy hiba volt, meglepően kényelmes, a vékony pánt mintha nem is lenne a fejeden, szinte alatta nem is izzadtam be. Érdemes lenne az NU25 UL változattal is próbát tenni, mert azon csak a vékony pánt van körben, ha ilyen jól működik akkor a fejed tökéltesen tud szellőzni és nem izzadsz meg jobban a pánt alatt. A "sima" NU25 pánt első részén lévő szalag beváltotta a marketing anyag ígéretét, vagyis felfogta az izzadtság jelentős részét és az nem folyt a szemembe a homlokomról. Itt azért érezhető volt, hogy alatta jobban bemelegszik a bőr, cserébe még így is atom stabilan tartotta a lámpát és nem volt kényelmetlen sem a pánt, sem a lámpa tömege.
    Az biztos, hogy meg vannak hajtva a LED-ek a lámpában, általában a mix módban és a legmagasabb fokozatban járattam, mert az adott feladathoz arra volt szükségem, most nem csak sétálgattam, dolgoztam is benne. A lámpa testen lehetett érezni a melegedést, valamint vissza is lépett. Ilyenkor szükség esetén újra kattintva újra indította a max fokozatot. Érzésre azt mondanám, hogy valós hővédelem van benne, de ezt méréssel tudom csak ellenőrizni. Az biztos, hogy még 1-es szintű, vagyis 25% alatti töltöttség esetén is tudtam kapcsolni a max fokozatot, de visszalépkedett a legkisebb fokozatra. A vetíített képbe továbbra sem tudok bele kötni, bár azért magas fényigényű feladatokra nem ez lesz a legjobb választás. Ettől függetlenül továbbra is jó vételnek tűnik általános felhasználásra. Hétvégén elmegyünk éjszakai túrára, így később még erről fogok tudni beszámolni,bár ott az NU33-at is szeretném próbára tenni, szóval egyik irányba biztosan ez, a másikban pedig valószínűleg az lesz a fejemen.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák